Pirko Konsa

pirko-konsa
Pirko Konsa
Päeva moderaator

Pirko Konsa on tegelnud pikalt ettevõtluspoliitikaga nii strateegilisel kui praktilisel tasemel. Kuni 2007 töötas ta Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis ettevõtluse talituse juhatajana. Sealt edasi 2007-13 Tallinna Teaduspargi Tehnopol juhatuse liikmena ja seejärel kuni 2016 alguseni Eesti Arengufondi tegevjuhi ja juhatuse liikmena.

Pirkole meeldivad uued tehnoloogiad ja eriti kui selle saab ka praktilisse kasutusse rakendada. Olgu selleks elektrisõidukid, tööstuse robotid või teenused nagu Taxify, Skype. Talle pakub rõõmu aidata kaasa sellele, et Õpilasfirmade programm koolides saaks kättesaadavaks võimalikult paljudele ning et tekkiksid organisatsioonid nagu Prototroni Fond, Mehhatroonika Innovatsioonikeskus jpt. Hetkel aitab Pirko idufirmasid Tehnopoli inkubaatoris. Ühtlasi on ta arendamas ühte oma ettevõtet, mis loob täiesti uut lähenemist tervishoiu valdkonnas.

Pirko järjepidev seotus innovatsiooni teemadega teeb temast ka sobivaima moderaatori juhtima Logistikalahenduste Aastakonverentsi.